В Ірпені відбувся турнір з кіокушинкай карате

4 Березня 2019

В Ірпені пройшов традиційний весняний турнір з кіокушинкай карате “Кубок княгині Ольги”. Захід організовують вже дванадцятий раз.

Мета змагань – зібрати якомога більше спортсменок жіночої статі з різних версій карате і з різних областей України, щоб отримати на подібних змаганнях бойовий досвід і достойно представляти країну на міжнародних змаганнях.

  • Кіокушин – відомий як найсильніший вид карате, що характеризується простотою і ефективністю прийомів, а найвищою його метою є не просто фізичний розвиток, а розвиток кращих якостей людини в цілому.

У змаганнях взяли участь 25 команд з різних міст: столиці, Полтави, Миколаєва, Львова, Ковеля, Козятина, Славутича, Олександрії, Новомосковська, Каменського, Вишгороду, Макарова. 450 спортсменів,і з них 135 дівчат, в нелегкій боротьбі здобували перемоги, досвід, випробовували сили.

“Гостинно зустріла Ірпінська 3-я школа силу-силенну народу: дітей, тренерів, батьків. Як завжди, завдяки старанній роботі команди Віолетти Віталіївни Кременчук, діти отримали окрім нагород, гарні подарунки”, – розповіла у соцмережі учасник змагань Ірина Петренко.

1 командне місце вп’яте здобула жіноча збірна з м.Олександрія. 2 командний кубок поїхав до Полтави. 3 командне забрали спортсменки Каменського. Ірпінці, зазвичай, як господарі змагань, не приймають участі в рейтингу.

Bookmark the permalink.

Comments are closed