В Ірпені відбудеться виставка світлин «Ірпінь осінній» фотокореспондента ITV Олега Гриба

У п’ятницю, 20 жовтня, в Ірпінській центральній міській бібліотеці відбудеться відкриття виставки «Ірпінь осінній» фотохудожника, фотокореспондента інформаційного агентства ITV Олега Гриба.

Ірпінь – надзвичайно красиве доглянуте місто. А восени воно стає особливо атмосферним і затишним. Жовтогарячі дуби і запах свіжої випічки у парку ім. В. Правика, багряні клени і аромат кави у парку Незнайка, опале листя, що танцює дорогами і площами – все це заворожує і надихає.

У фотоархівах інформаційного агентства ITV зібралося сотні світлин неповторної ірпінської осені талановитого фотокореспондента Олега Гриба. Частину із них зможуть побачити відвідувачі фотовиставки «Ірпінь осінній».

Організатор заходу – інформаційне агентство ITV спільно з відділом культури, національностей та релігії Ірпінської міськради.

Відкриття фотовиставки – о 16:00 за адресою: вул. Шевченка, 3А, Ірпінська центральна міська бібліотека ім. М. Рильського.

Триватиме виставка до 3 листопада.

Довідково:

Олег Гриб – професійний фотограф родом із Кропивницького, до команди інформаційного агентства ITV приєднався у 2017 році. Спеціалізується на репортажній фотографії, своїм хобі вважає фотографування мистецтва природи.

Є автором світлин атак російських військ на місто-герой Ірпінь, масштабних руйнувань Ірпеня, візитів лідерів Сполучених Штатів Америки, країн Європейського Союзу та інших країн світу до Ірпеня. Фото руйнувань Ірпеня авторства Олега Гриба виставлялися у Європейському парламенті, Комітеті регіонів Євросоюзу у Брюсселі, біля мерії Парижу, у Німеччині та Польщі.

Олег Гриб говорить про себе, що на світ дивиться через об’єктив фотоапарата поглядом католика. Наразі навчається в Інституті релігійних наук Святого Томи Аквінського у Києві.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.