В Ірпені відбудеться шоста стратегічна сесія з відновлення міста

7 жовтня в Ірпені відбудеться шоста стратегічна сесія з розробки «Стратегії післявоєнного розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2023-2033 роки». Про це повідомляє Irpin Reconstruction Summit.

«Під час першої частини сесії буде проведено аналіз роботи комітетів та обговорені питання учасників комітетів. Однією з тем другої частини сесії буде блок про фінанси та бюджетоутворюючі процеси. Учасники сесії матимуть змогу детально розглянути кожну ідею з фінансової перспективи, обговорити розрахунки реалізації, обговорити джерела фінансування (бюджет, інвестиції, краудфандинг тощо), обговорити користь для міста, вартість експлуатації та інше. Також планується обговорення питань з аудиторії та аналіз прикладів», — розповідають в офіційній робочій групі «Irpin Reconstruction Summit».

Час та місце проведення заходу будуть повідомлені учасникам особисто з огляду на безпеку. Усі бажаючі можуть зареєструватися до робочої групи ТУТ.

До робочих комітетів можна долучитися в якості експерта, написавши лист на пошту IRS Irpin [email protected] з темою листа «Долучитися до комітету», вказавши пріоритетний Комітет,  свій нік у Telegram або номер телефону, ПІБ та інформацію про себе.

Варто зазначити, у відомій американській архітектурній компанії Gensler створили окрему команду, яка працює над відновленням Ірпеня, — Gensler Ukraine Taskforce. Раніше під час свого робочого візиту до Вашингтону Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк провели із нею кілька робочих зустрічей.

А нещодавно відбулося підписання тристороннього меморандуму між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Ірпінською міською радою та Фондом відновлення Ірпеня. В рамках меморандуму освітяни та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка працюватимуть над масштабною стратегією післявоєнного розвитку Ірпеня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.