В Ірпені вчились пізнавати себе через танго

15 Червня 2016

12 липня в Ірпені в танцювальному класі Ірпінського економічного коледжу за ініціативи Центру розвитку та дозвілля “Життя прекрасне” відбувся надзвичайно цікавий майстер-клас з аргентинського танго від хореографа із Чикаго Ріка Деніела з назвою “Пізнай себе через ТАНГО”. Своїми враженнями від танго поділилася Наталія Гайворон.

П.І. Які у вас відчуття від аргентинського танго?

Н.Г. Не можливо передати словами пережиті емоції. Ідучи з чоловіком на танцювальний майстер-клас, ми готувалися до роботи з тілом, але це була робота, в першу чергу, з душею. За допомогою несподіваних технік Рік вчив нас спочатку відчути та зрозуміти себе, потім довіритись партнеру і тільки тоді рухатись в унісон з неймовірно чуттєвою музикою. Немає серії завчених рухів – є рух за кожним імпульсом партнера, якому ти довіряєш. Учасниці майстер-класу стикнулися з реальною проблемою довіри – все хотілось взяти в свої руки і керувати процесом в танці. Напевно, це особливість нашого менталітету, яка заважає багатьом парам бути по-справжньому щасливими. Але філософія танго полягає саме в тому, що жінка довіряє чоловіку себе, а чоловік, усвідомлюючи свою відповідальність, розкриває всю внутрішню та зовнішню красу своєї обраниці. Легко сказати, але важко зробити. Як психолог рекомендую цей майстер-клас всім парам – як можливість розвинути ваші стосунки у напрямку взаєморозуміння та гармонії. Та всім, хто в пошуку, – як можливість пізнати і розкрити себе. А як танцівниця рекомендую цей майстер-клас всім хореографам – як можливість усвідомити всю глибину танцю, яку часто гублять в погоні за технікою.

13436071_1046066245482796_368197685_n

П.І. Наталю, Ви як організатор такого незвичного для Ірпеня заходу, розкажіть про свої плани з цього приводу.

Н.Г. Маю бажання розвивати культуру несценічного танцю в Ірпені для всіх бажаючих без вікових обмежень. Щоб після серії таких майстер-класів ми могли влаштовувати в наших парках так звані мілонги – вечори танго. Що додасть кольорових фарб у буденне життя ірпінців.

Хто зацікавився і хотів би також попасти на подібний захід, дзвоніть організаторам за телефоном 097-39-39-463.

13434116_1046066212149466_1847240684_n

Bookmark the permalink.

Comments are closed