В Ірпені стартувало відновлення будинку на вулиці 10-та Лінія (відео)

Це – дитяча кімната у квартирі ірпінчанки Світлани. Як і всі інші у цьому будинку на вулиці 10-та Лінія, її оселя постраждала під час бойових дій. Разом із чоловіком і чотирма дітьми Світлана евакуювалася із палаючого Ірпеня 9 березня. Повернулися 6 квітня і побачили понівечене житло.

Світлана, голова правління ОСББ «Незламні на 10, 4А»:

«Спочатку, звісно, приїхали на ентузіазмі, всі зберуться, ми все зробимо. Самі з чоловіком розчистили весь двір за ці дні, що тут жили. А потім повернулись і щось у людей було менше ентузіазму».

Але зараз на обличчях мешканців знову сяють усмішки. Їхній будинок нарешті відбудовують. Будівельники вже розпочали демонтаж верхнього поверху.Можливості повернутися додому із нетерпінням чекають 18 родин.

Віра, мешканка Ірпеня:

«Зрушилося з місця! Це саме головне, що вже щось почалося. Мабуть і Всевишній почув наші прохання».

Допомагає із відновленням будинку компанія «Ecosoft», яка відгукнулася на прохання Фонду відновлення Ірпеня. Тристоронню угоду про відбудову цього будинку компанія «Ecosoft» підписала із Фондом відновлення та Ірпінською міськрадою. Усі учасники меморандуму зібралися із мешканцями біля будівельного майданчику.

Валерій Сєрков, директор компанії «Ecosoft»:

«Нам дуже приємно, по-перше, вас бачити, для кого це робиться. По-друге, ми тут працюємо, і для нас Ірпінь – це не просто якесь місто. Для нас важливо бути залученими до якихось проєктів і ми будемо залучатися далі».

Щоб зібрати кошти на відбудову, компанія «Ecosoft» разом із Фондом відновлення Ірпеня організувала благодійну кампанію «Допомога в кожній краплі». Її ціль – зібрати 1 мільйон гривень. Упродовж 6 місяців «Ecosoft» буде донатити 20 грн з кожної проданої одиниці продукції на відновлення будинку. Придбати акційну продукцію або просто зробити благодійний внесок на відбудову можна на сайті компанії. А також придбати товар «Ecosoft» можна у великих роздрібних мережах, таких як «Сільпо», «Епіцентр», «Ашан». Крім того, задонатити на відбудову будинку можна на сайті Фонду відновлення Ірпеня «Irpin Help».

Допомагатиме залучати донорів і амбасадорФонду відновлення Ірпеня – актор, зоозахисник Олексій Суровцев.

Олексій Суровцев, медіаамбасадор Фонду відновлення Ірпеня, зоозахисник:

«Від себе роблю все можливе, що від мене залежить. Це – інформаційна допомога й підтримка, долучення медійних персон і таке інше. Тож хто це буде робити, як не ми?!».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова, співзасновник Фонду відновлення Ірпеня:

 «У нас завдання зараз – зробити покрівлю, підняти поверх, вставити вікна і до зими це буде зроблено. Далі подаємося на «Фонд енергоефективності». І я впевнений, що у наступному році наші мешканці заїдуть у цей будинок».

Володимир Карплюк, співзасновник Фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради Ірпеня:

«Ірпінь уже не виглядає тим містом, яким ми його зустріли у квітні-травні 22-го року. Але при цьому ми розуміємо, що всередині міста ще є велика кількість проблем. І наша команда поставила собі завдання і план, що протягом 24-о року ми маємо їх всі до кінця вирішити».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.