В Ірпені ремонтують під’їзди житлових будинків

Оновлена покрівля, відремонтовані сходи, сучасні вікна та рівні чисті стіни. Саме так зараз виглядає п’ятиповерховий будинок на вулиці Садовій, 65-Б в Ірпені (Київщина).

«Було зроблено косметичний ремонт першого та другого під’їздів. Тобто шпаклювання, штукатурення, пофарбування стін та вхідної групи. У цьому році завершили повністю ремонти – закінчили третій і четвертий під’їзди», – розповів заступник директора з експлуатації житлового фонду КП «УЖКГ “Ірпінь”» Олексій Зінкевич.

У десятиповерховому будинку на вулиці Квітковій, 2 в минулому році теж відремонтували дах, оновили вікна та козирки на всіх чотирьох під’їздах. Тепер розпочали внутрішні ремонтні роботи. В одному з під’їздів заплановано незначні поправки, бо три роки тому його повністю оновлювали. А от у четвертому, найстарішому, необхідний капітальний ремонт.

«У планах – зробити повністю поточний ремонт четвертої секції – сходових клітин із першого по десятий поверх. Чому обрали саме четверту секцію? Тому що найбільше було залиття покрівлі. Покрівля зроблена, зима пройшла, дощі її перевірили, з приводу затікань немає нарікань – можна сміливо приступати до ремонту цього під’їзду», – додав Олексій Зінкевич.

У середньому працівники УЖКГ встигають відремонтувати до 15 таких під’їздів за сезон. Усе залежить від кількості поверхів та складності робіт. Ремонт під’їздів по місту триватиме до кінця жовтня.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.