В Ірпені провели форум “Якісне харчування – здорова дитина” за підтримки Олени Зеленської

Учора у Фіскальному університеті відбувся партнерський форум соціально-освітніх програм “Якісне харчування – здорова дитина”, який проходив під патронатом Першої леді країни Олени Зеленської. Про це повідомили на сайті університету.

Захід організували з метою:

  • реалізації державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища;
  • запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

Організаторами виступали Київська обласна державна адміністрація та Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

 Участь у заході взяли представники Київської обласної державної адміністрації, інших центральних органів виконавчої влади; керівники місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти; представники міжнародних організацій; керівники підприємств-виробників і постачальників технологічного обладнання та продуктів харчування, а також суб’єкти господарювання, що надають послуги з харчування; представники громадських організацій та соціальних інституцій; адміністрація УДФСУ; учні та студенти закладів освіти.

Як відомо, захід відбувався у різних локаціях вишу, серед них виставково-презентаційні бенчмаркінг-платформи та інтерактивні діалогові платформи, під час яких учасники обговорювали актуальні питання організації якісного харчування в закладах освіти. 

Щодо обговорення якісного харчування в закладах освіти, то воно проходило за таким планом:

  • Пріоритети державної політики щодо створення безпечного та здорового освітнього середовища;
  • Здорове та безпечне харчування дітей в освітньому просторі Київщини: регіональні соціально-освітні трансформації;
  • Моделі організації якісного харчування в новій українській школі;
  • Фідбек. Безпечне та здорове освітнє середовище: проєктуємо регіональну дорожню карту;
  • Заключний івент.

За словами керівництва УДФСУ, вони горді приймати поважних гостей форуму і бути учасником обговорення актуальних питань щодо забезпечення безпечного та здорового освітнього середовища. 

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.