В Ірпені проведуть тренінг по освітньому туризму

20 Лютого 2019

У суботу, 23 лютого, в офісі підтримки підприємництва I-SMART в Ірпені відбудеться тренінг по освітньому туризму. Організовує захід компанія “Центр освіти і туризму” за підтримки Ірпінської агенції розвитку.

Засновник та директор агенства Ангеловська Тетяна розповість на зустрічі про те, що собою являє зарубіжна освіта, навіщо потрібно вчитися за кордоном і що необхідно для того, щоб виїхати на навчання в іншу країну.

Читайте також: В Ірпені відкрили перший комунальний офіс підтримки підприємництва

“Центр Освіти та Туризму” вже 12 років активно працює в сфері освіти за кордоном, будучи офіційним представником однієї з найстаріших освітніх компаній на ринку. Тема освіти в нашій країні як ніколи актуальна. Сьогодні вкрай необхідно йти в ногу з часом, бути сучасними і творчими.

Ірпінь в цьому відношенні дуже перспективний, молоде місто, яке швидко розвивається, яке зацікавлене в таких же молодих і проактивних людях, відкритих до нових ідей і які володіють передовими поглядами і технологіями. Тому так важливо закласти правильну базу, основу в розвитку молодого покоління, в чому, Безумовно, ефективно допомагає освіта здобута за кордоном.

Bookmark the permalink.

Comments are closed