В Ірпені пропонують перейменувати одну з вулиць на вулицю імені Петра Мельника

23 Грудня 2018

В Ірпені пропонують перейменувати вулицю Університетську на вулицю імені Петра Мельника. Відповідна ініціатива нещодавно була зареєстрована на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій. 

Як йдеться у петиції, таке звернення зумовлено тим, що Петро Мельник вніс великий вклад у розвиток міста.

“Це людина, яка за підтримки однодумців з індустріального технікуму створила Національний університет, знаний у всій країні та за її межами. Вніс неоціненний вклад в розвиток Ірпеня і Приірпіння. Багато років він мріяв про пряму дорогу з Ірпеня на Київ, яку за підтримки небайдужих людей зумів втілити вжиття в 2011 році. Сьогодні це вулиця Університетська. В знак пам’яті про Петра Володимировича пропонується вул. Університетську в м. Ірпінь перейменувати в вулицю Петра Мельника”, – пише автор петиції Максим Мельник.

Як ми повідомляли, 16 грудня 2018 року передчасно помер колишній очільник Податкової академії Петро Володимирович Мельник. Він очолював заклад освіти з 1991 року, який тоді мав назву Ірпінський індустріальний коледж.

Дата початку збору підписів До кінця збору підписів залишилось Нагадаємо, що для того, аби звернення було розглянуто на сесії Ірпінської міської ради, потрібно набрати 300 голосів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed