В Ірпінській громаді провели чергове засідання комісії з питань забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, житло яких було знищене або пошкоджене внаслідок бойових дій. Про це повідомив заступник Ірпінського міського голови Сергій Канюра.
Під час засідання розглянули питання щодо заселення внутрішньо переміщених осіб до місць тимчасового проживання, виселення осіб, які втратили підстави для проживання, скасування попередньо наданих згод на заселення через тривалу відсутність заявників та переміщення мешканців у межах модульного містечка «Дубки».
За результатами розгляду комісія ухвалила рішення про заселення 13 осіб та виселення 19 осіб.
Окрему увагу комісія приділила ситуації в модулі «А» модульного містечка «Дубки». У зв’язку з виявленими технічними несправностями електричної проводки було прийнято рішення про термінове внутрішнє розселення людей у межах містечка з метою забезпечення їхньої безпеки.
«Наша позиція незмінна — розселення має бути ефективним. Ми повинні максимально використовувати наявний ресурс, щоб допомогти більшій кількості людей», — додав Канюра.




