В Ірпені працює «Простір для матері і дитини» від Міжнародного Медичного Корпусу (відео)

«Простір для матері і дитини». Його в жовтні минулого року відкрив в Ірпені Міжнародний Медичний Корпус. З того часу тут щодня збираються мами зі своїми дітками на різні майстер-класи, консультації від фахівців чи просто поспілкуватися.

Женя, мешканка Ірпеня:

«Я перший раз сюди прийшла, напевно, на восьмому місяці. Я брала лекції з грудного вигодовування, потім уже з малою приходила на консультації по грудному вигодовуванню».

Женя і зараз отримує корисні поради від консультантів центру. Наприклад, як правильне прикладання до грудей впливає на кількість молока та набір ваги дитини.

Ольга, консультантка з грудного вигодовування:

«Дуже багато залежить від того наскільки правильно, коректно дитина бере груди. Достатність молока, відсутність тріщин, застоїв. Тому, якщо є питання в жінок, вони, звісно, можуть звернутися до нашого центру і отримати кваліфіковану абсолютно безкоштовну допомогу».

Фахівці  центру звертають увагу мамусь і на важливість належного прикорму дитини із шестимісячного віку. Саме з цього часу вже можна знайомити дитину з ложкою.

Ольга, консультантка з грудного вигодовування:

«Вона має сама навчатися їсти ложкою. Дуже важливо дати змогу дитині зробити це, навчитися. І в них іде координація мозку і воно впливає надалі на те, як дитина починає розмовляти».

Окрім консультацій з грудного вигодовуванням та прикорму тут  мамам надають психологічну підтримку, проводять для них різні лекції. Для зручності перебування мам з малюками організували повивальні столики, є запаси підгузків. Відвідування центру є безкоштовним. І, до речі, це не єдиний простір для жінок, який організував Міжнародний Медичний Корпус в Ірпені.

Оксана Нечитайло, депутатка Ірпінської міської ради:

«Ми дуже дякуємо International Medical Corps за те, що у нас у місті є безпечний простір для жінок, який спеціалізується в наданні допомоги жінкам, що постраждали від домашнього насильства, гендернозумовленого насильства, розташований він на вулиці Павленка. Ну і цей Центр матері і дитини, який надає допомогу і гуманітарну, і соціально-психологічну».

«Простір для матері та дитини» від Міжнародного медичного корпусу працює в Ірпені на вулиці Лісовій, 46 у будні з 8:00 до 17:00. Обідня перерва з 13:00 до 14:00. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: +38 066 490 16 47.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.