В Ірпені палять сміття: Муніципальна варта реагує

23 Березня 2019

21 березня до чергової частини “Муніципальної варти” надійшло декілька повідомлень від свідомих громадян про спалювання листя та сухої рослинності на території міста. Група швидкого реагування виїхала за викликом на вулицю Ніжинську, де на вулиці між будинками горіло велике багаття з сухого листя. Людей поряд не було, тож інспектор МВ, взявши лопату, загасив і закидав землею це багаття.

21 березня о 17:30 по факту спалення побутового сміття і сухої рослинності біля будинку за адресою: Ірпінь, вул. Єсеніна, 17, на власницю будинку інспекторами МВ було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП та п.п. 1.30 Правил благоустрою міста Ірпінь.

Того ж дня о 18:00 на мешканця будинку 83 по вул. Соборній теж було складено протокол  про адміністративне правопорушення – спалювання сухої рослинності та побутових відходів на території міста (ст. 152 КУпАП та п.п. 1.30 Правил благоустрою міста Ірпінь). 
Обидва правопорушники мотивували свої дії незнанням положення про заборону спалювання  сухої рослинності, будівельних та побутових відходів на території міста. Тому інспектори Муніципальної варти провели з порушниками роз’яснювальну роботу, пояснивши, що сухе листя та відходи потрібно складати у сміттєві пакети для подальшого вивозу та утилізації.

  • Альтернативою спалюванню листя у місті, що спричиняє задимленість та отруєння мешканців канцерогенними  речовинами,  є більш цивілізований спосіб утилізації: вивіз його у мішках для сміття сміттєзбиральними машинами. Послуги  по вивозу твердих побутових відходів надає населенню КП “УЖКГ “Ірпінь”.  Для отримання більш повної  інформації телефонуйте до дільниці санітарної очистки: 61-420.


Bookmark the permalink.

Comments are closed