В Ірпені організовують бізнес-клуб для мам-підприємців

26 Березня 2019

У суботу, 30 березня, в Центрі підтримки підприємців “I-Smart” стартує унікальний для Ірпеня проект “Бізнес-клуб для Мам-підприємців!” (Moms-Entrepreneurs weekend Club). Про це повідомляє Туристичний портал Ірпеня.

Якщо ти: – мама в декреті, і плануєш зайнятися своєю справою, але не знаєш, що зараз в Ірпені актуально, якщо ти Мама, яка просто вирішила кардинально змінити свою кар’єру і почати працювати на себе, або ти просто плануєш стати Мамою і не знаєш , як це поєднувати з підприємництвом, тоді тобі до нас! Запам’ятай: вагітність-не вирок!)

Відкриває серію зустрічей лідер думок нашого міста, успішний підприємець, найпопулярніший Instagram блогер (понад 100 тис. Передплатників) і звичайно улюблена мама Валерія Чупріна.

Валерія реалізувала себе як (професійний фотограф з 11 річним стажем, а також входить до п’ятірки лідерів великої зарубіжної компанії). Вона як ніхто знає, як будувати власний бренд, і розвивати власний бізнес в Instagram.

В даний час, вона займає 123 позицію в світовому рейтингу своєї компанії.Отримала Mercedes за успішну роботу, і заробляє більше 150 тис. гривень у місяць. А також Валерія мама. Тому знає, як важливо розподіляти часовий ресурс, і сили.

Під час зустрічі Валерія розповість:

📌  які є популярні напрямки розвитку власної справи, а також кар’єри для жінок в нашому місті;

📌 Instagram як інструмент для просування свого бізнесу і монетизації результатів твоїх досягнень

📌А також про секрети побудови тайм-менеджменту

І ще багато корисної інформації, ви зможете почути в офісі “I-Smart” за адресою Ірпінь, вул. Шевченко, 5 (будівля РАГСу), вхід з двору.

Контакти: 0939151007, 0635921268

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

Bookmark the permalink.

Comments are closed