В Ірпені оновлюють осьову дорожню розмітку

Дорожня служба «УЖКГ “Ірпінь”» продовжує поновлювати дорожню розмітку на вулицях міста. Разом із фарбуванням пішохідних переходів роблять не менш важливу осьову розмітку. Це саме та лінія, яка ділить дорогу навпіл, розділяючи потоки автомобілів у протилежних напрямках.

«Саме зараз ми робимо осьову дорожню розмітку. Всі роботи на центральних вулицях міста вже виконані, і зараз поступово переходимо на другорядні», – розповів заступник директора КП «УЖКГ “Ірпінь”» із питань благоустрою міста Дмитро Сухомлин.

Паралельно з осьовою лінією продовжують фарбувати пішохідні переходи. Їх у місті найбільше, тому в цій роботі задіяно одразу декілька бригад. Іноді їм доводиться працювати навіть уночі.

Завершити роботи з дорожньою розміткою по всьому місту планують до кінця липня. Все залежитиме від погодних умов, адже для нанесення фарби потрібна суха, сонячна погода. За таких сприятливих умов, як зараз, фарба висихає за 20–30 хвилин. Якщо ж дощитиме, то роботи триватимуть до кінця літа.

«Протягом місяця-двох ми закінчимо роботи саме з нанесення пішохідних переходів. Осьову розмітку, я думаю, завершимо за пару тижнів. Як тільки ми закінчимо роботи з нанесення осьової розмітки, перейдемо до фарбування дорожніх бордюрів», – додав Дмитро Сухомлин.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.