В Ірпені обговорюватимуть прийняття закону “Про муніципальну варту”

6 Квітня 2019

18 квітня 2019 р. відбудеться перший регіональний форум Київщини “МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ, БЕЗПЕКА, ГРОМАДА, ЗАКОН”. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Як відомо, Верховною Радою України прийнято в першому читанні Закон України “Про муніципальну варту”.  В країні іде децентралізація, органи місцевого самоврядування отримують все більше власних повноважень, створюються об’єднані територіальні громади, запущена реформа Національної поліції, а закон “Про муніципальну варту” чотири роки чекає на прийняття його Верховною Радою України в другому читанні. В багатьох містах і містечках створені і діють громадські формування і комунальні підприємства, метою яких є сприяння органам Національної поліції в забезпеченні охорони громадського порядку, збереження майна територіальних громад, контролю дотримання стану благоустрою, функціонування систем відеоспостереження, дотримання юридичними і фізичними особами правил торгівлі і паркування транспортних засобів тощо. На Київщини успішно працюють подібні структури, але немає єдиного закону який регулює їх діяльність.

Мета даного заходу –  обмін досвідом,  формування єдиних підходів, обговорення і об’єднання зусиль в напрямку прийняття  Закону України «Про муніципальну варту».

Дата проведення: 18 квітня 2019 р.

Місце проведення: актова зала Ірпінської міської ради, вул. Шевченка 2а, м. Ірпінь, Київської області

Реєстрація учасників: 09.00-10.00

Участь за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/yoiBL9ML7brpJtSL7 або +380503440880

Сторінка заходу: https://www.facebook.com/events/276790046584885/

Додаткова інформація та відповіді на запитання за телефоном: +380503440880, або по  e-mail: kovalchuk.post@gmail.com

Bookmark the permalink.

Comments are closed