В Ірпені нагородили кращих хортингістів України

Сімнадцятирічний ірпінський хортингіст Михайло Сергієнко став найкращим спортсменом року за результатами національного конкурсу “Сузір’я хортингу”. У 2019 році він не пропустив жодного змагання в Україні, переміг на чемпіонатах світу і Європи, став володарем Кубка світу.

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

У номінації “Спортсмен року” було названо ще шістьох найкращих хортингістів – із Києва, Київщини та Рівненщини.

“У цьому році спортсмени показали дуже добрий результат на чемпіонаті Європи і світу, оскільки підготовку забезпечували кваліфіковані тренери як в областях, так і в самій збірній України”, – зазначив голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський.

Переможців визначали також серед тренерів, суддів, спортивних клубів та організаторів. Ще одним переможцем із Ірпеня – у номінації “Меценат року” – став тренер, президент Ірпінської федерації хортингу Михайло Лакей.

Конкурс “Сузір’я хортингу” відбувся вже вчетверте, але вперше – у статусі всеукраїнського. На фінал до Ірпеня з’їхалися хортингісти з восьми областей України. Урочисте нагородження відбулося в Університеті державної фіскальної служби. Конкурс організувала Всеукраїнська федерація хортингу, яку очолює директор Ірпінського ліцею №3 Станіслав Федоров.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook,  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.