В Ірпені ініціювали перейменування ще однієї вулиці

В Ірпені хочуть перейменувати одну із вулиць міста на честь відомої місцевої літераторки та краєзнавиці Ніли Висоцької. Таку ініціативу запропонували мешканці міста першому заступнику міського голови Андрію Кравчуку.

«Підіймалось питання увіковічнення пам’яті мешканки нашого міста, літератора, краєзнавця, яка довгий час проживала та писала про Ірпінь та Україну. На що було запропоновано ініціювати зміну назви вулиці та збір підписів мешканців вулиці», — зазначив Андрій Кравчук.

Ніла Василівна Висоцька переїхала в Ірпінь у 1994 році. Закохалася у це місто, назвавши його «Місто-музей». Була учасницею міської літературної студії «Дебют», спілкувалася з місцевими митцями. Ніла Висоцька писала багато віршів про Ірпінь та документувала історію міста. Зокрема, на основі її дослідження була видана книга «Ірпінь Невичерпний».

Нагадаємо, наприкінці червня в Ірпені перейменували 29 вулиць та провулків на честь відомих українців. Інформаційне агентство ITV створює серію відеоматеріалів про відомих українців, чиї імена носять вулиці Ірпеня. Переглянути їх можна на усіх наших платформах.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.