В Ірпені буде NOVUS

28 Листопада 2016

В Ірпені відкриють супермаркет NOVUS.  Партнерами торгової мережі стали власники житлового комплексу “Синергія” Ігор Оверко та його партнери Юрій Марченко та Олександр Заболотний.

09

За словами начальника відділу франчайзингу мережі NOVUS Тараса Садовського, новий франчайзинговий магазин відкриється вже в кінці січня – початку лютого наступного року. Це буде магазин загальною площею 600 кв. м., з яких 400 кв. м – площа торгового залу. “Наш новий партнер вже має досвід франчайзингових проектів і на сьогоднішній день є фрайчайзинг мережі “Наш Край”. Але власники прийняли рішення, що зона охоплення і цільова аудиторія дозволяють відкрити магазин більшого формату”, — розповідає Тарас Садовський. За його словами, ЖК “Синергія” знаходиться в новому районі, де проживають переважно молоді сім’ї з середнім рівнем доходу.

Магазин буде 100% відповідати вимогам і стандартам NOVUS по обладнанню, якості та обслуговування. Також додатково буде встановлена ​​власна пекарня і гриль.

Менеджмент NOVUS бере на себе питання, пов’язані з відкриттям і операційною діяльністю партнера. Садовський стверджує, що всі контрактні та договірні відносини з постачальниками буде вести NOVUS. Крім того, фрайчайзинг безкоштовно отримає програмне забезпечення і навчання персоналу.

“Ми контролюємо вхідні ціни як із закупівлі обладнання і техніки, так і за асортиментом для партнера, щоб вони відповідали вхідним цінами мережі NOVUS, – розповідає Тарас Садовський. – Фрайчайзинг істотно заощаджує витрати на персонал і купівлю ліцензій, отримує вхідні ціни і умови на продукцію від всіх національних постачальників, як для мережевого магазину”.

Нагадаємо, що нещодавно на льодовій спортивній арені “Крижинка” у Києві хокеїсти клубу “Торнадо” подарували  Ігорю Оверку  хокейну екіпіровку, який вже не один рік усіляко допомагає команді.

Bookmark the permalink.

Comments are closed