В Ірпені, Боярці та Вишневому стартував дитячий турнір Beyblade

21 Квітня 2019

У трьох містах на Київщині – Ірпені, Боярці та Вишневому стартував дитячий Чемпіонат BeyBlade. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

«Друзі, в Ірпені, Вишневому та Боярці стартувала подія, яку ми всі чекали цілий рік – великий дитячий турнір BeyBlade. Нагадую, що в Ірпені діти змагаються на Центральній площі. У Боярці – на міському стадіоні. У Вишневому – в центрі міста, біля фонтану», – наголосив Карплюк.

Турнір BeyBlade – це гарна нагода відволікти дітей від гаджетів (і себе також), провести день на свіжому повітрі, познайомитися з однолітками, які захоплені блейдом.

«Я пам’ятаю, як десь 35 років тому я грався у приблизно таку саму гру, але вона тоді називалася дзиґа. Як кажуть, нове – це добре забуте старе. Ця іграшка подобається нам та нашій громадській організації тим, що вона витягла, хоч частково, наших дітей з планшетів і телефонів. Ця гра – це гра «очі в очі». Пам’ятаєте, як колись була в нашому дитинстві? Тому бажаю дітям побільше таких розваг на вулиці з друзями, а не тільки зі скляними екранами. І бажаю, аби сьогодні кожен переміг по-своєму. Хай щастить!», – додав Карплюк.

Одразу після голосування на своїх дільницях – Володимир Карплюк запрошує приєднуватися до дитячого свята у своєму місті. «У нас тут дуже дружня, тепла атмосфера. Багато дитячої радості й енергії», – підсумував голова Інвестради.

Bookmark the permalink.

Comments are closed