Управління благоустрою Ірпеня очолила Катерина Пасюк (відео)

«За нас будуть говорити наші справи», — із такими словами колишня староста Михайлівсько-Рубежівського старостинського округу, а зараз депутатка Ірпінської міської ради Катерина Пасюк почала свою роботу на посаді начальниці ірпінського комунального підприємства «Управління благоустрою міста». Каже, очоливши підприємство, відчуває особливу відповідальність.

Катерина Пасюк, керівниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Хтось сьогодні воює на фронті, а ми маємо гарно на місці робити свою справу і треба робити її так, щоб хлопці і дівчата, які повертаються пишалися нами і нашими вчинками, тому до справи!».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Я впевнений, що Катерина Андріївна справиться з цією посадою. Роботи дуже багато, але в неї є найважливіші якості. Це – чесність, порядність і вона дуже любить працювати».

Управління благоустрою міста стежить за належним станом вулиць, парків, площ, набережної Ірпеня. Контролює розміщення зовнішньої реклами. Окремий підрозділ займається озелененням. Катерина Пасюк розповідає, що уже оглянула місто разом із мером і знає, що буде робити найперше.

Катерина Пасюк, керівниця КП «Управління благоустрою міста»:

«Хочу провести повний аудит фінансово-господарської діяльності підприємства. Друге – хочу провести аналіз тих проблемних питань, які є в благоустрої Ірпеня і громади загалом. Також хочу провести аналіз кадрової політики і, якщо це буде потрібно, то будемо підсилювати кадровим потенціалом це підприємство».

За словами міського голови, Катерина Пасюк отримала від нього вотум на прийняття необхідних кадрових рішень задля розвитку міського благоустрою та комунального підприємства.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Я впевнений, що вона та людина, яка не «кабінетний» начальник. Я вважаю, це найголовніше. Вона буде постійно працювати в полі, постійно з людьми і буде результат».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.