Українська єднає: ірпінці гуртом писали щорічний диктант

9 Листопада 2017

Уже традиційно 9 листопада, у День української писемності та мови, українці пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. З року в рік Ірпінь теж долучається до цієї писемної акції. Цього разу ті, хто вирішив випробувати свої сили з української мови зібралися в Ірпінській центральній бібліотеці.

“Цей захід ми проводимо уже мабуть сьомий рік поспіль. Приємно, що з кожним роком учасників стає все більше. І також тішить те, що й технічні можливості бібліотеки зараз нам дозволяють якісно і без перешкод слухати радіодиктант”, – розповіла кореспондентам “Правди Ірпеня” директор бібліотеки Олена Циганенко.

Цього разу до спільного написання радіодиктанту з української мови долучилося чимало творчої інтелігенції Ірпеня та представники міської адміністрації. Серед них заслужений майстер народної творчості і відома ірпінська лялькарка Тетяна Федорова, директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський, журналіст Данута Костура, начальник відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк та інші.

Варто зазначити, що це вже 17-й раз Україна об’єднується довкола українського слова. Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed