Українцям перерахують пенсії вже в березні: на скільки зростуть виплати

42_main

Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”, яка передбачає індексацію пенсій на 11% з першого березня 2021 року.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

“Затверджено показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11%, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50% показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення у порівнянні з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому (5%+17%)/2)”, – сказано в повідомленні.

  • Скількох українців це торкнеться

Очікується, що в результаті реалізації постанови пенсії будуть підвищені у 8 мільйонів осіб.

“Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 гривень”, – сказано в повідомленні.

Крім того, підвищується мінімальна пенсійна виплата до рівня 2,2 тисячі гривень особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок і 35 років для чоловіків).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.