У поліції спростували слова Луценка про “гангстерський” Ірпінь

7 Липня 2017

У поліції спростували слова Генпрокурора України Юрія Луценка щодо порівняння Ірпеня з Чикаго за рівнем злочинності. Про це повідомляє інформаційне агенство “ITV”. 

Таку позицію висловив заступник начальника головного управління Національної поліції у Київській області полковник Роман Козьяков під час особистого прийому громадян.

“Ірпінь – це пристоличне місто. Тут є свої проблеми, є ряд злочинів, які потрібно розкривати, але вони є і в інших містах, в тому числі і в Києві. Звичайно, це потрібно вирішувати як працівникам поліції, так і іншим представникам державної влади. Тому робити таке порівняння та називати Ірпінь Чікаго підстав немає”, – прокоментував Роман Козьяков порівняння, яке привів Генеральний прокурор України Юрій Луценко, назвавши Ірпінь “точкою місцевого Чикаго” за рівнем злочинності.

Як повідомляється, зустріч громадян з працівниками Національної поліції відбулася 6 липня в селищі Коцюбинське. Особистий прийом вели заступник начальника ГУ НП Київської області полковник Роман Козьяков, в.о. начальника Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області, Ігор Шлапак, заступник начальника Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Володимир Просяник. Поспілкуватися з правоохоронцями прийшло близько двох десятків людей з Коцюбинського, Бучі, Ірпеня та регіону.

Bookmark the permalink.

Comments are closed