У Михайлівці-Рубежівці долучилися до всеукраїнської акції «Голоси дітей»

У День пам’яті дітей, загиблих у війні, у Михайлівці-Рубежівці вшанували їхню пам’ять, долучившись до всеукраїнської акції «Голоси дітей». Про це повідомили у Михайлівсько-Рубежівському старостаті.

Юні мешканці Ірпінської громади почепили на дерево дзвіночки, як нагадування про голоси та сміх дітей, які вже ніколи не пролунають.

«Пам’ятаємо, співчуваємо, молимося за наших загиблих діток», — написали у старостаті.

Нагадаємо. в Ірпені на центральній площі встановили шкільні стільці з портретами чотирьох дітей Ірпінської громади, які загинули під час повномасштабного вторгнення.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.