У День пам’яті дітей, загиблих у війні, у Михайлівці-Рубежівці вшанували їхню пам’ять, долучившись до всеукраїнської акції «Голоси дітей». Про це повідомили у Михайлівсько-Рубежівському старостаті.
Юні мешканці Ірпінської громади почепили на дерево дзвіночки, як нагадування про голоси та сміх дітей, які вже ніколи не пролунають.
«Пам’ятаємо, співчуваємо, молимося за наших загиблих діток», — написали у старостаті.
Нагадаємо. в Ірпені на центральній площі встановили шкільні стільці з портретами чотирьох дітей Ірпінської громади, які загинули під час повномасштабного вторгнення.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!




