У міській бібліотеці Ірпеня презентували збірку “Римований Ірпінь”

28 Жовтня 2018

26 жовтня в Ірпінській центральній міській бібліотеці презентували поетичну збірку “Римований Ірпінь”. Про це повідомляє Ірпінський вісник. 

Тверда палітурка, золоте тиснення, мелований папір, зручний формат, майже 400 сторінок поезій про рідне місто, доповнених художніми фотографіями, – таку книгу із красномовною назвою “Римований Ірпінь” отримав кожен, хто завітав на її презентацію.

“Презентація “Римованого Ірпеня” в бібліотеці промайнула на одному диханні: привітання, відгуки читачів і враження гостей, пісні, музичні номери перемежовувалися читанням віршів зі збірки. Провела вечір упорядник книги, поет і журналіст Юлія Бережко-Камінська. Співорганізаторами святкової програми стали педагоги Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Л. Ревуцького – Наталя Дидикіна, Лариса Андрухович, Андрій та Людмила Степанови”, – йдеться в повідомленні.

“Римований Ірпінь» – це часткове перевидання поетичних творів із книги “Поїзди гудуть за Ірпінню…”, впорядковане понад 15 років тому Олексою та Олександром Ющенками, а тепер –  доповнене новими творами сучасних поетів як із багатьох міст України, так і з самого Приірпіння. Усі вірші, вміщені у збірці, присвячені Ірпеню, або написані тут, й Ірпінь легко впізнається у поетичних рядках.

До книги увійшли твори 126 авторів – як відомих класиків, так і талановитої молоді. Збірка відображає настрої та поетичні стилі майже цілого століття. Чимало поезій присвячено безпосередньо Будинку творчості письменників “Ірпінь” Національної спілки письменників, в якому відпочивали і творили мало не всі вітчизняні літератори.

Проілюстроване видання світлинами краєвидів Ірпеня, зробленими фотожурналістами Олегом Грибом, Володимиром Шиловим та Світланою Середенко.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed