У ліцеї «Лінгвіст» в Ірпені відкрили меморіальну дошку Ярославу Пікузі (відео)

Колись за цими партами сидів хлопець, який мріяв, навчався і творив. Сьогодні тут — інші учні. Але ім’я Ярослава Пікузи назавжди залишиться в історії Ірпінського ліцею «Лінгвіст». Залишиться, як ім’я Героя, який віддав життя за свободу і незалежність України.

Ярослав Пікуза народився і виріс в Ірпені. Саме тут здобув освіту й зробив перші кроки до свого покликання.

Віталій Коваленкозаступник начальника відділу національностей, культури та релігій ІМР:

«Продовжив освіту у коледжі за спеціальністю «менеджмент». Але знайшов себе у професії художника постановника. Працюючи на телеканалі СТБ, Ярослав працював на таких проєктах, як «Майстер шеф», «Хата на тата», «Холостяк» та «Битва екстрасенсів».

Він пішов добровольцем. Спочатку — мінометник, згодом — піхотинець. 26 червня 2023 року Ярослав Пікуза загинув на Бахмутському напрямку.

На честь героя на стіні його рідного ліцею відкрили меморіальну дошку.

Олена Пікузамати загиблого захисника Ярослава Пікузи:

«Дякую вам за те, що ви проявляєте якусь памʼять. Я вважаю, що це правильно. І памʼять при таких хлопців, які загинули та віддали своє життя, повинна жити не тільки поки ми будемо жити, а віка».

Олександр Пащинськийперший заступник Ірпінського міського голови:

«Я тільки можу відчувати, що це втрата. Втрата для нашого міста, нашої країни. Для родини Ярослава, для дружини, для сина, який зараз навчається у «Лінгвісті»Я впевнений, що біль буде завждиМені б хотілося б, щоб всі, хто буде проходити повз цю меморіальну дошку згадували і шанували памʼять наших героїв».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.