У Коцюбинському відкрили оновлений дитмайданчик

29 Червня 2019

Учора в Коцюбинському відкрили оновлений дитячий майданчик. Він знаходиться у парку і спроектований у формі корабля. На захід завітало багато коцюбинців, а особливо – малечі.

“Щасливі дитячі очі та дзвінкий сміх звідусіль! У такі моменти вкотре переконуєшся, що працюємо недарма. Дякую усім, хто сьогодні завітав на відкриття нового ігрового комплексу у парку! Дякую активним мамам Коцюбинського, які звернулися з ініціативою оновлення майданчика. І, звичайно, спасибі лідеру партії “Нові обличчя” Володимиру Карплюку за підтримку цієї ініціативи та депутатам Ірпінської міської ради за фінансування проекту! Ласкаво просимо малечу!”, – написав в.о. селищного голови Сергій Даніш у соцмережі.

Додамо, що у селищі останні кілька днів активно працюють над оновленням благоустрою парку. Зокрема, полагоджено полив, пофарбовані лавочки, здійснено санітарну обрізку дерев, формування кущів і туй. На клумби завезли чорнозем та прикрасили їх декоративною корою. Спеціальна організація відновила та досіяла газон, а також висадила близько 400 кущів бірючини, що за кілька років стане густим живоплотом.

Bookmark the permalink.

Comments are closed