У Коцюбинському Гімн України виконала Білозір

28 Червня 2016

Сьогодні у Коцюбинському подвійне свято: жителі селища святкують День Конституції та відкриття парку біля Будинку культури. З нагоди цього відбувся святковий концерт, на якому були присутні депутати Ірпінської міськради та Коцюбинської селищної ради.

аніматори з дітьми

Білозір Оксана і Христюк Дмитро

З Днем Конституції та відкриттям парку коцюбинців привітала Оксана Білозір, яка виконала Гімн України. Вона побажала розвитку і процвітання Коцюбинському та усьому українському народу. “Сьогодні, це клаптик української землі, де вже завтра будуть відпочивати, зустрічатися, а, можливо, й одружуватися” – приємно відзивається народна артистка про оновлений парк.

Не так давно, Оксана Білозір відсвяткувала 40-річчя творчої діяльності сольним концертом. Цікавим фактом є те, що за всю кар’єру співачка жодного разу не заспівала російською мовою.

Також, до усіх вітань долучився й перший заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк, побажавши усім присутнім успіху та благополуччя, та передав щирі віттаня і від мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Молодшому поколінню також ніколи було сумувати: їх розважали аніматори, що фантастично бігали на ходулях, розмальовували обличчя дітлахам та робили солодку вату. На свято прийшло дуже багато коцюбинців. Усі вони щасливі та задоволені, адже селище набуває гідного вигляду: гарного та комфортного.

Під кінець свята, лідер коцюбинських “Нових облич” Сергій Даніш подякував від імені коцюбинців керівництву Ірпеня за парк і дорогу, а Білозір – за чудовий концерт.А також наголосив, що пишається громадою Коцюбинського, яка тепер отримала в центрі гарне місце для відпочинку.

Нагадаємо, що відкриття парку стало можливим завдяки спільним зусиллям команди Ірпінського міського голови та селищних депутатів від партії “Нові обличчя”.

вітання

13501545_261810320852565_3144043394306534792_n (1)

Довідка: Оксана Володимирівна Білозір народилася 30 травня 1957 року в смт. Смига Дубенського району Рівненської області. Є народною артисткою України, народним депутатом останніх 4-ох скликань (зараз є членом фракції партії “Блок Петра Порошенка”), головою Всеукраїнської громадської організації “Українська взаємодопомога”, заступником голови Національної комісії з питань закордонних українців. Також вона є хресною матір’ю двох дочок чинного Президента України Петра Порошенка.

Bookmark the permalink.

Comments are closed