Інспектори Мунварти виявили несанкціоноване сміттєзвалище у Гостомелі по вулиці Гайдамацька. Про це повідомили у Гостомельській СВА.
В адміністрації нагадують, що для того, аби позбутися габаритного сміття, потрібно звернутися до КП «УЖКГ Гостомель». Замовити вивезення можна за номером: 063 954 79 68.
«Закликаємо мешканців громади бути відповідальними та дотримуватися правил чистоти! Засмічення території тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства. Чисте довкілля — наша спільна справа. Разом зробимо нашу громаду кращою!», — додали у ГСВА.
Нагадаємо, нещодавно у Гостомелі, по вул. Остромирська, комунальники виявили стихійне сміттєзвалище, на якому виникла пожежа. Вони загасили займання власноруч.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!