У Харкові говорили про співпрацю Ірпеня з Борною

15 Листопада 2017

Сьогодні в Харкові говорили про співпрацю Ірпеня і німецького міста Борна. Це відбулося в рамках проведення круглого столу “Партнерство з містами Німеччини”. Про це повідомив ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

“Ірпінь та Борна показали один із кращих прикладів співпраці серед українських і німецьких міст. Про це сьогодні говорили у Харкові під час круглого столу “Партнерство з містами Німеччини”. Там наше місто представляла координатор проекту зі сторони Ірпеня, відповідальна за партнерську співпрацю Оксана Сулима – старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук”, – зазначив мер.

 

За його словами, саме Ірпінь та Борна отримали найбільшу суму гранту – 50 000 євро – для розвитку партнерських стосунків у рамках міжнародного проекту “Пакет швидкого запуску – Україна 2017”, який запровадив фонд “Engagement Global”. За умовами проекту, коштами розпоряджається німецька сторона.
Всього у цій програмі взяли участь 52 українських міста, і тільки 19 з них були профінансовані. “Приємно, що представники фонду підкреслили “швидкий запуск” партнерства саме Ірпеня та Борни і вказали на реальні результати, що принесла для обох громад дружба наших міст. Зокрема, мова йде про проект “Розвиваємо освіту разом – навчаємося разом і один в одного”. На цьому наша співпраця з Борною не завершується. Це тільки старт для спільного втілення нових міжнародних проектів та ідей”, – розповів Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed