У дитячій поліклініці Ірпеня з’явився сучасний рентгенівський апарат

5 Січня 2018

Нещодавно до Ірпінської дитячої поліклініки привезли ортопантомограф. Про це повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці у соцмережі. 

 

“Ірпінь продовжує отримувати новорічні подарунки. Учора до Ірпінської дитячої поліклініки привезли ортопантомограф (Orthopantomograph 10 Palomex). Це рентгенівський апарат, який використовують ортопеди та стоматологи для отримання одночасних знімків обох щелеп і всіх зубів. Для наших стоматологів і маленьких пацієнтів – це дуже важливе обладнання”, –

 

Як відомо, раніше для отримання знімків дитячих зубів батьки були змушені звертатися у приватні клініки. Відтепер поліклініка має свій прилад. Знімки на ньому робитимуться безкоштовно. Щодня щонайменше троє діток із тих, хто обстежується в Ірпінській дитячій поліклініці, потребують такого сканування, тож апарат буде активно використовуватися. Фахівці планують запустити його в роботу після 10 січня.

 

“Такий цінний подарунок ірпінським медикам зробив житель Італії, президент компанії Noi Con Voi Роландо Сквіццато. Минулого року пан Сквіццато побував в Ірпені і, вражений красою і розвитком міста, вирішив зробити йому подарунок. Реалізувати задум допомогла мешканка Ірпеня Анастасія Гуріна. Від імені усієї громади щиро дякую меценатам за такий дарунок Ірпеню”, – розповів мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed