У будинку на 10-тій Лінії почалися демонтажні роботи (відео)

Це будинок на вулиці 10-Лінія, 4-а в Ірпені. Трохи більше тижня тому оголосили про початок його відбудови. Зараз тут вже тривають активні демонтажні роботи.

Павло Омельчук, керівник підрядної компанії:

«У нас уже праве крило практично демонтовано, залишились роботи по лівому. І паралельно в ході виконання робіт було прийнято рішення почати робити демонтаж по вентиляційних шахтах, вентиляційних каналах. Робимо демонтаж, вивозимо сміття, готуємо будинок повністю до його відновлення».

Залишки останнього, четвертого, поверху потрібно знести, щоб розпочати самі будівельні роботи —звести нові стіни та покрівлю. Усе це планують встигнути зробити до зими.

Павло Омельчук, керівник підрядної компанії:

«Далі буде найцікавіше. У вас буде можливість спостерігати за тим, як будинок буде відновлюватись. Щодо наступногоетапу і щодо складу робіт у нас буде зміцнення існуючих конструкцій, буде облаштовуватися монолітний армований пояс будуть відновлюватися конструкція вентиляційних каналів, ну а далі буде покрівля. А потім сподіваємося, що вікна, двері, фасад і мешканці зможуть повернутися нарешті у свої домівки».

Будинок відновлюють у межах співпраці між компанією «Ecosoft», Фондом відновлення Ірпеня та Ірпінською міською радою. Перші роботи, а саме демонтаж, зведення нових стін останнього поверху та покрівлі фінансується у межах благодійної кАмпанії «Допомога в кожній краплі». Її ціль – зібрати 1 мільйон гривень.

Дарина Катькало, операційна директорка ГО «Фонд відновлення Ірпеня»:

«Допомогти відновити цей будинок може кожен, придбавши, до прикладу товари компанії «Ecosoft», яка розпочала благодійну кампанію, і частину виручки від проданих товарів, фільтрів, передає на відновлення будинку. Або просто можна задонатити, зайшовши на сайт Фонду відновлення Ірпеня чи сайт благодійної компанії, зробити благодійну пожертву. Кожні 5, 10, 20 гривень важливі».

На цьому зупинятися не планують, зазначають у Фонді відновлення Ірпеня. Далі громадська організація буде залучати кошти на відновлення будинку всередині. Усі квартири постраждали через те, що будинок понад півтора року стояв без даху.

Дарина Катькало, операційна директорка ГО «Фонд відновлення Ірпеня»:

«Улаштування місць загального користування і, звісно, відновлення квартир мешканців, які їх повністю втратили. Як бачимо, на цьому поверсі квартири знищенні повністю, поверхами нижче квартири також ушкоджені, промокли за рахунок того, що немає даху. Ми вважаємо, що лише спільними зусиллями можемо відновити житло для повернення ірпінців додому».

Після повного відновлення повернутися до багатоквартирного будинку на 10-Лінії зможуть 18 родин, а це 44 — мешканці.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.