У Бучі виявили четвертий випадок захворювання на COVID-19

У місті Буча виявили вже 4 випадки коронавірусної хвороби. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV з посиланням на пресслужбу Київської облдержадміністрації.

У Бучанській міськраді цю інформацію підтвердили, посилаючись на позитивний результат ПЛР-аналізу, проведеного в обласній вірусологічної лабораторії. Коронавірус виявили в 40-річного чоловіка — члена родини одного з тих, хто захворів раніше.

Учора в Бучі підтвердилося захворювання на COVID-19 у жінки 1972 року народження. Хвора проживає разом із дітьми, усі вони перебувають під контролем лікарів.

У міськраді зазначають, що стан двох осіб, у яких коронавірус діагностували раніше, лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Про виявлення підозри на COVID-19 у селі Забуччя сьогодні повідомивАндрій Помазан — голова Михайлівсько-Рубежівської сільської ради, якій підпорядкований цей населений пункт.

“Виявлено особу, в якої є підозра на COVID-19. На сьогодні особа госпіталізована та чекає на результати тесту, родина знаходиться на самоізоляції, будинок продезинфікований. Після результатів тесту буду інформувати вас щодо ситуації в наших населених пунктах”, — зазначив сільський голова у соцмережі.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.