У Бучі перервали сесію ради

29 Червня 2017

У Бучі перервали сесію міської ради. Про це написав депутат бучанської міської ради Олександр Таможній на своїй сторінці у соцмережі.

“Виборці міста Буча Київської області відкликали депутатів міської ради від Партії захисників Вітчизни Йощенка та Гарбуза. Відкликання погодив з’їзд партії, а ТВК прийняла рішення про входження до міськради нових депутатів і офіційно повідомила про це міськраду. Незважаючи на це, мер Бучі Анатолій Федорук в черговий раз знехтував законами. На сьогоднішню сесію прийшли законообрані депутати Олійнич І.П. та Корж Д.С. , проте Федорук не дозволив їм голосувати, натомість пішов на злочин, знехтував рішенням ТВК та дозволив голосувати екс-депутатам Йощенко М. М. та Гарбуз О. Л. Заступник голови ТВК додатково повідомив письмово головуючих Федорука А. П., секретаря Олексюка В. П. і обраний секретаріат про реєстрацію нових депутатів, поклавши на стіл оригінали постанов і попросив виступити саме на початку сесії, щоб проінформувати присутніх, в чому отримав від головуючого відмову. Я він викликав поліцію для фіксування скоєння злочину. Коли прибули поліцейські, Федорук з переляканими очима вибіг і покинув сесійну залу, через декілька хвилин теж саме зробила його більшість депутатів, просто втікли з засідання, не закінчивши сесію”, – розповів депутат.

За словами Таможнього, в їх діях є ознаки злочину. “В діях мера Бучі є заклад злочину згідно 364 статті ККУ (зловживання владою та службовим становищем), оскільки він свідомо, умисно, використовуючи своє службове становище не допустив до виступу члена ТВК, знаючи про рішення ТВК, допустив до сесії осіб, які не є депутатами та враховував їх голоси при голосуванні і не враховував голоси нових законообраних депутатів.  Якщо він підпише протокол сесії, рішення прийняті на сесії це підпадає під ст. 366 кримінального кодексу (службове підроблення). В діях членів лічильної комісії вже є склад злочину передбачений ст. 366 та ст. 364 кримінального кодексу оскільки вони зловживаючи своїм становищем та повноваженнями члена лічильної комісії вносять до протоколу сесії недостовірні дані і враховують голоси осіб, які не є депутатами міської ради, що призводить до прийняття незаконних рішень ради. В діях екс-депутатів Йощенко М. М. та Гарбуз О. Л. наявні ознаки злочину за ст 353 кримінального кодексу – присвоєння владних повноважень. Оскільки вони не є депутатами ради і голосують та видають себе за діючих депутатів, таким чином присвоюють собі владні повноваження депутата міської ради”, – зазначив Таможній.

Bookmark the permalink.

Comments are closed