
Команда “Нових облич” розпочали благоустрій прибережної території біля ставків у Боярці. Про це повідомив лідер команди Володимир Карплюк на своїй сторінці у соцмережі.
“Понеділок стартував з важливої роботи – розпочали благоустрій прибережної території біля ставків у Боярці. За півтори місяці зробимо тут пішохідні доріжки, якісне освітлення, озеленення, місця для відпочинку”, – розповів Карплюк.
Роботи здійснюються за кошти команди “Нові обличчя”. “За кілька років в Ірпені ми довели – українські міста можуть бути успішними, можуть стрімко розвиватися. Тепер ми готові ділитися своїм досвідом з Бояркою, іншими містами Київщини та усієї України. Давайте створювати європейський рівень життя у рідній країні, – додав Карплюк.
Нагадаємо, що Володимир Карплюк запустив серію передач “Ірпінь: історія успіху”, де розповідає про те, як змінився Ірпінь за останні роки.
Додамо, що нещодавно Володимир Карплюк заявив, що висуватиме свою кандидатуру до Верховної Ради України по 95 виборчому округу.