Тренінг для АТОвців в Ірпені проведуть практичні працівники

22 серпня  у приміщення Ірпінської міської бібліотеки  відбудеться  наступний тренінг у рамках конкурсу підприємницьких проектів “Startup IRPIN” для учасників АТО.  

Цього разу досвідчені маркетологи, юристи та спеціалісти з управління фінансами познайомлять учасників з основами маркетингової стратегії, досягнення конкурентоспроможності, сучасними підходами до вибору реклами, розкажуть про юридичні та фінансові тонкощі ведення бізнесу. Головне – це буде тренінг,  повністю побудований на практичних кейсах.

Реєстрація учасників  починається о 9.30.  Заключне слово та рекомендації щодо написання проектів й критерії їх оцінки – о 16.00.

Нагадаємо, що з  7  червня 2017 року в Ірпені оголошено конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО  “STARTUP IRPIN”.

Організаторами конкурсу виступили  ГО “Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО” у співпраці із ГС “Ірпінська Агенція Розвитку”, партнерами конкурсу стали інвестиційна компанія “Pro Capital Investment”, Перший діловий канал, Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана . Спонсор конкурсу  – ТОВ “Будфірма Синергія”.

Захід проводиться в Україні вперше за підтримки Ірпінського міського голови Володимира Карплюка.

Головною метою конкурсу є поліпшення життя ветеранів-учасників АТО шляхом підтримки їх підприємницької діяльності та відкриття ними власного бізнесу; забезпечення ефективної соціально-економічної адаптації та  формування сприятливих умов для розкриття ними підприємницького потенціалу і відкриття свого бізнесу з метою підвищення добробуту їх сімей та територіальної громади міст й країни в цілому, а також створення робочих місць майбутніми підприємцями для учасників АТО.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.