Тетяна Федорова: мої ляльки здобули популярність на фестивалі у Франції

Ірпінська лялькарка Тетяна Федорова вражена тим, наскільки популярними стають її ляльки у Північній Франції. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Колись я придумала ляльку для своєї онуки замість валентинок. Повірите, ніколи не сподівалася, що мої “Катеринки” здобудуть шаленої популярності на фестивалі у Північній Франції. Усі, як одна, залишилися у шанувальників моєї етноляльки”, – додала Тетяна Федорова.

Нагадаємо, Тетяна Федорова представила свої ляльки на щорічному фестивалі-ярмарку, присвяченому новорічним святам, що відбувся у м. Руї ( Північна Франція).

Тетяна Федорова має звання заслуженого майстра народної творчості України, є лауреатом мистецьких премій ім. Данила Щербаківського (2009 р.), ім. Петра Верни (2013 р.) та премії “Київ” ім. Сергія Колоса (2018 р.). Ірпінська майстриня – учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок і фестивалів. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України “За сумлінну працю та високий професіоналізм” (2003 р.), багатьма іншими дипломами і грамотами. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва й Національної спілки журналістів України.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook,  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.