Тендерні закупівлі в Ірпені стануть прозорими

13 Червня 2016

З 1 серпня 2016 року тендерні закупівлі в Ірпені здійснюватимуться через систему електронних державних закупівель “ProZorro”. Про це повідомили під час апаратної наради керівників, яка відбулася сьогодні.

9Fotolia_64816862_Subscription_XXL

Наразі система працює в тестовому режимі. В Ірпені до цієї системи приєдналося 4 установи. Зокрема, КП “Ірпіньводоканал” отримав спецмашини, які купувалися саме через систему “ProZorro”. Нагадаємо, що одна з них – спеціалізована аварійна майстерня, оснащена балонами для зварювання, дизельною міні-електростанцією та різними інструментами для ремонту. Інша – унікальна мулососна машина для висмоктування густого каналізаційного мулу з глибини 11 метрів. Вона оснащена цистерною ємністю 6,5 кубометрів та потужним італійським насосом зі спеціальною насадкою.

Варто зазначити, що електронна система “ProZorro” почала діяти в Україні з 12 червня 2015 року. Формально вона належить міжнародній організації Transparency International, за якою оформляються відносини між усіма учасниками проекту. Система “ProZorro”побудована таким чином, щоб забезпечити прозорість процесу держзакупівель і створити механізми боротьби з корупцією. Будь-яка зацікавлена особа зможе спостерігати за ходом аукціону, а після обрання переможця – побачити його пропозицію, пропозиції інших учасників і порівняти їх.

Bookmark the permalink.

Comments are closed