Суд оголосив у розшук екс-голову Коцюбинського Матюшину

Сьогодні Ірпінський міський суд оголосив у розшук колишню голову Коцюбинської селищної ради Ольгу Матюшину, задовольнивши відповідне клопотання прокуратури. Матюшину звинувачують у розкраданні місцевого бюджету селища Коцюбинське.

В Ірпінському міському суді Київської області знаходиться справа в рамках кримінального провадження за обвинуваченням Ольги Матюшиної у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з можливим штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Майнова шкода завданим злочином становить 749 500,00 грн.

На судові засідання Ольга Матюшина не з’являлася. 7 лютого 2023 року за клопотанням прокурора Києво-Святошинської окружної прокуратури було застосовано привід до екс-очільниці Коцюбинського, однак на засіданні 21 березня 2023 року встановлено за рапортом поліції, що Матюшина знаходиться за кордоном, у Болгарії.

За клопотанням прокуратури було перенесено судове засідання на 27 квітня, а Ольгу Матюшину оголошено в розшук.

Нагадаємо, Ольга Матюшина підозрюється в розкраданні бюджету Коцюбинського при фіктивних ремонтах даху Будинку культури та селищного стадіону.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.