Стало відомо, які команди з баскетболу та футболу представлять Ірпінську громаду на регіональному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

Учні Ірпінського ліцею інформаційних технологій та Ірпінського академічного ліцею представлять Ірпінську громаду на змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які ініціював Президент Володимир Зеленський. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Переможцями від громади на 2-му етапу перегонів з баскетболу став ІЛІТ, з волейболу серед хлопців та дівчат – Ірпінський академічний ліцей НУБіП.

Наступні етапи змагань відбудуться на рівнях Бучанського району Київської області, а згодом – всієї України. Нагадаємо, ІІ етап реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» триватиме до 1 квітня. Участь у ньому візьмуть 7 тисяч учнів. Наразі змагання тривають на рівні територіальних громад.

Окрім цього, учора в Ірпінській громаді нагородили переможців Традиційного фестивалю з волейболу, який проходить в Ірпені вже більше 15 років. Переможцями Фестивалю стали: 1 місце — команда «ВПО»; 2 місце — команда «Команда»; 3 місце — команда збірної тренерів Ірпінської ДЮСШ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.