Спроба №5: новий начальник УЖКГ «Біличі» – аферист?

Днями Коцюбинський селищний голова Ольга Матюшина одноосібно призначила нового начальника УЖКГ “Біличі”. Ним став Данилов Євген Валерійович. Нагадаємо, що за останній рік Матюшина змінила 5 керівників комунального господарства.

Оскільки селищний голова не квапиться представити на розсуд громади свою “спробу №5” – нового очільника УЖКГ «Біличі», член виконавчого комітету Богдан Слюсаренко розпочав самостійно шукати інформацію про Данилова Є.В. і опублікував дані, які вдалося знайти.

“Відповідно до сайту, попереднє місце роботи Данилова – Донецьк. Це вже не перша людина з цього регіону, яку Ольга Матюшина призначає на високу посаду.

Також зазначено, що раніше Євген Данилов, спільно зі своїм братом Русланом, керував компанією “Терра-Буд”.

Судячи з коментарів, Данилови зарекомендували себе як роботодавці, які систематично не виплачували людям зарплати, порушували законодавство і займалися шахрайством! Як таку кандидатуру можна було схвалити, коли в ЖЕКу панує повний хаос і беззаконня?

Більш того, згідно з цими даними, в 2015 році брат Данилова був співзасновником польської фірми “Sanza”, де так само ігнорували співробітників, не виплачували їм зарплату і використовували нелегальну робочу силу.

“Тепер стає зрозуміло, чому псевдоактивісти і Ольга Матюшина ухиляються від питань про постійну зміну кадрів і нового начальника ЖЕКу. Мабуть, є що приховувати”, – повідомив Богдан Слюсаренко.

Приблизно півроку тому під час одного з сесійних засідань Данилов Є.В. був запрошений до виступу і тоді зарекомендував себе як енергоаудитор державного підприємства “КИЇВОБЛБУДІНВЕСТ”.

Як повідомила голова бюджетної комісії Людмила Узерчук, через цю компанію виводяться всі кошти з проектних робіт. Депутат також додала, що вони намагалися завести свою компанію для проведення ремонтних робіт дахів будинків селища за завищеними цінами, а саме – на 1,5 млн грн.

Такі дії та коментарі колишніх співробітників Данилова викликають сумніви у його компетентності на посаді начальника УЖКГ “Біличі”. Корупційні

схеми, виведення бюджетних коштів, використання нелегальної робочої сили – це методи команди Ольги Матюшиної та її соратників, яких вона раз на декілька місяців влаштовує на роботу. Все це дуже схоже на американські детективи, проте, на жаль, це реалії Коцюбинського сьогодення.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.