Соцзахист: на Приірпінні 189 малозабезпечених сімей, що мають право на пільги

На сьогодні в Ірпінському регіоні офіційно зареєстровано 189 малозабезпечених сімей. Про це сьогодні на апаратній нараді керівників повідомив голова управління праці та соціального захисту населення ІМР Петро Зброжек.

“Минулого року у регіоні було 252 малозабезпечені родини. Зараз у нас зареєстровано 189. Через збільшення мінімальної заробітної плати деякі сім’ї втратили такий статус. Однак хочу нагадати, що управління соцзахисту продовжує приймати заяви на оформлення малозабезпеченості. Прошу звертатися, оскільки діти із малозабезпечених сімей мають право на пільги на харчування в школах і дитсадках”, – наголосив Зброжек.

Нагадаємо, що право на оформлення статусу “малозабезпеченої” мають сім’ї які мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від її майнового стану, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів.

Управління праці та соціального захисту населення ІМР розташоване за адресою вул. Д.Попова 26Б, телефони для довідок: 61-406, 55-518.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.