Сич: «Матюшина змусила мене через регіоналів взяти її сина до садочка»

Нещодавно журналістка Ольга Матюшина звинуватила через сайт «Громади Приірпіння», який давно перетворився на смітник, де оббріхують всіх і все (про інше вони взагалі не пишуть), соціального педагога та колишнього завідувача дитячим садочком, де навчався її син, у «п’яному дебоші». Начебто вона з’явилася на випускний у садочок, «перебрала більше за інших і почала втручатись в підготування до випуску, пообдирали всі кульки та аплікації, жбурляла стільчики просто ногами…»

Довідка: Ольга Матюшина народилася 28 червня 1986 р., навчалася в КПІ, позиціонує себе, як активіста, дописувача сайту Громада Приірпіння. Простежується її зв’язок із Партією регіонів, завдяки їхній підтримці готувала ряд брудних статей про все на світі.

Сьогодні ми поспілкуємося з Людмилою Леонтіївною Сич, яка була завідувачем ДНЗ №24 «Світлячок» селища Коцюбинського, а зараз працює в дошкільному навчальному закладі №3 «Сонечко» соціальним педагогом.

Хочеться почути Вашу позицію стосовно всього того бруду, який виливає на Вас пані Матюшина.

Л.С. : Я у свій час, як завідувач, відмовила у влаштуванні сина Ольги Матюшиної у дитячий садочок. Хоча вона говорила «давайте домовимося», я пояснила їй, що існує велика черга, і ми не будемо ніяк домовлятися. На що вона образила мене, і виходячи з кабінету сказала: «Не хочеш приймати мою дитину по-доброму, приймеш по-поганому». І після цього все почалося: вийшла серія репортажів на каналі СТБ, почався тиск не лише на мене, а і на селищного голову. Нам телефонували депутати Верховної Ради України, Богатирьова. І все це з приводу сина Матюшиної! На той час провладною була Партія Регіонів, а їхні методи всім відомі. І я змушена була взяти цього хлопчика! Мені дуже прикро про це говорити, але люди повинні знати, якими методами вона діє. Пізніше, коли Ольга Матюшина водила свого сина у садочок, я помітила, що вона перекручує факти, трактуючи їх по-своєму. Агітувала весь час батьків у садочку, щоб займали її позицію, але підтримки не знайшла серед них. Двоє батьків підтримували колись її з 219 дітей, які відвідували садочок, але сьогодні і вони не розуміють її вчинки.

А що Ви скажете про ту виховательку, яку Матюшина в своїй статті виставляє жертвою репресій?

Л.С. : Я її знаю не один рік. Вона за освітою психолог. Чому Альона Андрюшина не прислухалася до рекомендацій методиста Тетяни Семенюк, яка має вищу фахову саме дошкільну освіту, і за своєю посадою має право робити зауваження щодо прикрашення залу до певного свята, дотримання тематики, я не розумію. Але це її обурило.

Тоді запитання прямо: чи може взагалі таке бути, щоб зайшли у прикрашену залу, все обідрали, розламали і кинули?

Л.С. : Звичайно, ні! Альоні Андрюшиній, якщо і зробили зауваження, то дуже коректно. Подумайте тільки, Тетяна Рахімова більше 30 років очолює цей дитячий садочок. Її вважають фахівцем з великої літери не одне покоління батьків. Усі знають, що якщо вона робить зауваження колегам, то це відбувається у надзвичайно коректній формі. А тим паче, щоб вона влаштовувала пияцтво на робочому місці, це взагалі складно уявити.

А Ви часто буваєте в тому садочку?

Л.С. : На жаль, ні. Я не часто буваю там. Іноді я заходжу туди по роботі. 7 років я пропрацювала з цими людьми. І зараз, коли Альона Андрюшина разом з Ольгою Матюшиною такі наклепи на мене пише, мені дуже образливо! Особливо прикро, що ніхто навіть не підійшов з них до мене, не поговорив. Те, що пишуть, що я погрожую Альоні – дурниця! У нас навіть немає номерів телефонів один одного.

Сич: «Матюшина змусила мене через регіоналів взяти її сина до садочка»

Сич: «Матюшина змусила мене через регіоналів взяти її сина до садочка»

Bookmark the permalink.

Comments are closed.