Школа юнкорів збирає майбутніх журналістів

Редакція газети “Ірпінський вісник” започатковує “Школу юнкорів”! Вона буде чудовим стартом для тих школярів, які мають намір пов’язати свою долю з професією журналіста чи фотографа, а також прагнуть визначитися з майбутнім фахом і спробувати на практиці – як воно, працювати в редакції?

16118496_1242434035874523_163083270_n

Для цього при газеті формується колектив юнкорів, яким буде надана газетна площа на сторінках “Ірпінського вісника” і можливість публікуватися на сайті “Ірпінь цікавий”.

Під керівництвом досвідчених журналістів діти братимуть інтерв’ю, писатимуть замітки, нариси, репортажі, проводитимуть опитування і навіть журналістські розслідування! Вони вестимуть свої постійні рубрики на сторінках газети, розповідаючи про те, що цікаво було б почитати не тільки дорослим, а й їхнім ровесникам на різноманітні теми – від шкільного життя до проблем, з якими доводиться стикатися дітям Приірпіння. “Ми дамо можливість дітям уперше заговорити на повний голос, привернути увагу до тих ситуацій, на які дорослі звикли заплющувати очі, завдяки слову позитивно впливати на вирішення назрілих проблем”, – говорить головний редактор “Ірпінського вісника” Юлія Бережко-Камінська.

Не зважаючи на те, що “Школа юнкорів” тільки стартує, реальні результати не змушують довго на себе чекати. Передовицею першого номера “Ірпінського вісника” у цьому році стало інтерв’ю 14-річної ірпінчанки Соні Столярової. У цьому ж випуску опублікована й перша журналістська замітка 11-річної ірпінчанки Ані Берегової. Обидві дівчинки, заявивши про бажання стати юнкорами, оперативно і на високому рівні виконали свої перші завдання.

Редакція газети переконана, що давши можливість дітям спробувати свої сили в тій чи іншій професії, їм буде легше зрозуміти себе і не помилитися під час вибору свого майбутнього. Журналістика – це чудовий майданчик для самореалізації і пізнання. Адже в процесі роботи весь час доведеться пізнавати нове і цікаве, знайомитися з багатьма людьми, вчитися висловлювати свої думки і набувати впевненості в собі. До того ж життя доводить, що тим дітям, яким ще до вступу у виш вдалося набути хоча б мінімального практичного досвіду, легше дається навчання і перша справжня робота. Із таких дітей часто виростають лідери й самодостатні особистості, які знають, що їм потрібно від життя і не втрачають можливості реалізовувати жадане.

Цікаво? Телефонуйте: (050) 77-111-97, пишіть: [email protected]. Вас читатимуть в усьому Приірпінні

Bookmark the permalink.

Comments are closed.