Що подивитись в Центральному будинку культури Ірпеня на цих вихідних?

В Центральному будинку культури, який знаходиться в Ірпені, постійно проходять цікаві вистави, мюзикли, спектаклі, які будь-яку людину збагачують духовно. Коресподенти “Правди Ірпеня” зробили підбірку заходів, які пройдуть вже цими вихідними.

  1. 26 жовтня – Fest- шоу “Вдячності”

Організатори ГО “Асамблея “Розвиток Приірпіння”, ГО “Центр Розвитку дітей з особливими потребами “Вірю в тебе” готується до Українського – благодійного фестивалю Fest – Шоу Вдячності, що відбудеться 26 жовтня 2019 року в місті Ірпінь, вул. Соборна, 183, Центральний Будинок Культури. Організатори взяли на себе відповідальність вперше провести благодійний Fest – Шоу за підтримки українських колективів, українських співаків, українських дизайнерів, українських майстрів, які підтримують українську етно-культуру.

Учасниками будуть: лауреати, володарі гранпрі міжнародних конкурсів, учасники телешоу “Україна має талант”, проект “Голос діти”.

Для самих маленьких в рамках фесту пройдуть майстер класи.

2. Надсучасний професор Шаріков

Виступить професіоналміжнародного рівня з унікальним володінням підкорювання кульок о 12:00.

Вхід вільний.

3. Макс Ротару

З 12:00 по 17:00 виступить професійний дублер голосу Софії Ротару, учасник українських та російських TV програм, виступи були в Україні, Білорусі, Литві, Латвії, Естонії, Росії, Казахстані. Узбекистані, Молдові, Киргизії, Таджикистані.

Вхід вільний.

4. 27 жовтня – концерт Олі Зеленської і Ніколо Петраша

Ніколо Петраш — відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу і підкорює своєю глибиною. Його пісні виконують на міжнародних фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть «в народ». Пісні «Одолжила», «Ночь-разлучница», «Птица вольная», «Дівчина- весна», «То любов», «Карпати», «Первая любовь» (дует з Д. Гордоном) ,«Перемога», для Н. Бучинської; «Друзьям», «Спасибо за любов» для Алли Кудлай; «Напополам”для Ірини Білик. Та багато інших. Його пісня-реквієм «Возвращайся», присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського. А пісня «Перемога» стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 пісень створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським.

Квитки можна придбати у нашому квитковому офісі в Ірпені на Шевченка, 3А (фойє Центральної бібліотеки).

Бронювання за тел.0631023508.

Вартість:150 грн

Bookmark the permalink.

Comments are closed.