Ще один кандидат у мери Бучі відмовився від дебатів на каналі “Погляд”

107558870_154594232821045_21533577631609918_n

Кандидат на посаду Бучанського міського голови від партії “Нові Обличчя” Аркадій Кобринець категорично відмовився від дебатів на телеканалі “Погляд”. Про це від повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“У понеділок у бучанський штаб партії “Нові Обличчя” зателефонували з телеканалу “Погляд”, власником якого є бізнес-партнер мера (скандальновідомий дерибанщик Лісової Бучі Олексій Зіневич), і запросили мене на дебати з Федоруком. Я дав категоричну відмову”, – зазначив Кобринець.

Він впевнений, що телеканал “Погляд” повністю залежить і координується сьогоднішньою місцевою владою Бучі. “Замість дебатів раджу меру Бучі нарешті знайти вільний час і піти на засідання в Ірпінський міський суд, де він зможе провести дебати з прокуратурою.Нагадаю, Федорука судять за розкрадання земель та майну бучанської громади. Я завжди підтримую дебати та інтерв’ю, але виключно на телеканалах, які не є інструментом чорного піару в руках моїх опонентів. Наразі “Погляд” має низький рейтинг та брудну репутацію”, – додав Аркадій Кобринець.

Нагадаємо, нещодавно кандидатка на посаду Бучанського міського голови від партії “Європейська солідарність” Катерина Українцева також відмовилася від участі у дебатах на телеканалі “Погляд”. За її словами, політика цього телеканалу не є незалежною і повністю модерується та координується власником телеканалу та міським головою Бучі Анатолієм Федоруком.

Як відомо, Олексія Зіневича неодноразово звинувачували у обмеженні свободи слова та блокуванні інтернет-сайтів засобів масової інформації через провайдера “Бест”. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

Проте у 2018 році “Бест” вдруге незаконно заблокував “Правду Ірпеня”. Сталося це після того, як сайт оприлюднив серію викривальних матеріалів щодо причетності Зіневича до дерибану землі та незаконної вирубки дерев у Лісовій Бучі. І тільки після публічних заяв громадських організацій, відповідних публікацій Інституту масової інформації та інтернет-видання “Детектор медіа”, сайт “Правду Ірпеня” розблокували.

Як повідомляє сайт “Моя Київщина”, за інформацією громадської організації “Інститут масової інформації”, охоронці Олексія Зіневича привселюдно нападали на журналістів під час проведення круглого столу щодо перспектив розвитку Ірпінського регіону. Звичайно, за винятком тих, хто на нього працює. Більше того, журналістів силою виганяли із зали.

Раніше голова Громадської ради учасників АТО Антон Головенко повідомив, що його рідних і близьких тероризують журналісти телеканалу “Погляд”. Вони приїздять до батьків і, за його словами, доводять їх до інсульту.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.