“Руда ворона” зробила постановку віршів про Ірпінь

11 Березня 2019

Нещодавно в Ірпені відбувся літературний вечір вихованців ірпінського дитячого театру “Руда ворона”. Це була своєрідна презентація книги віршів “Римований Ірпінь”, яку видали минулого року. Такий захід відбувся в Ірпені вперше у приміщенні театру.

На вечорі була присутня головний редактор “Ірпінського вісника”, поетеса Юлія Бережко-Камінська, вірші якої також декламували вихованці театру. “Але ж як творчо в “Рудій вороні” підійшли до відтворення поезій про Ірпінь! Кожен твір перетворили на мініатюрне театралізоване дійство – з музикою, костюмами, декораціями, відеорядом… Кульмінацією постановки стала сцена з беззахисними деревами. А справжнім сюрпризом – один із моїх віршів про Ірпінь, виконаний у стилі… реп.
Дякую Анні Король, а також усім, хто підготував цей літературний вечір, наповнив його живою музикою, ідеями і любов’ю до Ірпеня!”, – зазначила Юлія Бережко-Камінська.

Захід підготували керівник “Рудої ворони” Анна Король, режиссер театру Юлія Меліксетова та педагог з вокалу Антоненко Оксана.

“Ми хочемо продовжувати літературні вечори в театрі. На майбутнє плануємо їх обов’язково, бо любов до поезії у наших серцях! Аби часу вистачило на репетиції з дітками”, – повідомила кореспондентам “Правди Ірпеня” Анна Король.

Bookmark the permalink.

Comments are closed