Ремонт і будівництво 13 суспільно важливих об’єктів в Ірпені профінансують з місцевого бюджету

9 Липня 2019
Фото – Інформаційне агентство ITV

З міського бюджету Ірпеня буде профінансовано капітальні ремонти й будівництво ще 13 суспільно важливих об’єктів – доріг, тротуарів, пішохідних доріжок, покрівель будинків, зони благоустрою, систем освітлення, опалення й електропостачання. Відповідні рішення були ухвалені сьогодні, 9 липня, на засіданні виконавчого комітету ІМР, повідомляє Інформаційне агентство ITV.   

Зокрема, за поданням комунального підприємства “Ірпіньжитлоінвестбуд” виконком затвердив проектно-кошторисну документацію капітального ремонту дороги з тротуаром по вул. Пушкінській в Ірпені (від вул. Лисенка до вул. Лермонтова й від будинку №56 до будинку №29) та дороги по вул. Українській – від вул. Ватутіна до вул. Гагаріна.

Крім того, в Ірпені планують капітальний ремонт системи опалення першого поверху школи №17, покрівлі житлового будинку по Гостомельському шосе, 7-а та зони благоустрою навколо “Дуба Прадуба” по вул. Мечнікова, 101-б, а також облаштування кабельної лінії від вул. Підгірної до траси Р-30 і будівництво системи освітлення вхідної групи набережної з боку вул. Підгірної.

У Гостомелі, відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації, проведуть капітальний ремонт двох ділянок доріг, а в Коцюбинському – пішохідних доріжок між вулицями Залізничною і Вокзальною.

Як повідомляється, також за поданням комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь” міськвиконком затвердив кошторисну документацію капітального ремонту шиферних покрівель двох будинків на вул. Миру в Ірпені та мереж зовнішнього освітлення в парку “Покровський”.  

Додамо, що в Ірпені продовжують оновлювати прибудинкові території. Зокрема, роботи закінчили по вулиці Ярославська 5. Крім цього, учора у мікрорайоні БКЗ, а саме у дворі Мира 16 та Соборна 146, закінчили асфальтувати прибудинкову територію. В рамках проекту враховані всі побажання мешканців. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed