Реконструкція інфекційного відділення Ірпінської лікарні: деталі від Карплюка

В Ірпені продовжують ремонт інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні. Про хід реконструкції розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Зокрема, проведено внутрішній демонтаж, ведуться фасадні роботи. “Ми активно працювали з робітниками, які мають ремонтувати дах. також була повністю проаналізована робота по вентиляції, бо в інфекційному відділенні були специфічні умови по вентиляції. Представники Ірпіньводоканалу вивчили ситуацію з каналізацією. Також було проплачено більшість матеріалів для внутрішніх робіт (кафель, електрика). Я щиро вірю, що за короткий період ми завершимо запланований обсяг робіт”, – повідомив Карплюк.

Нагадаємо, ремонт тут не робили десятиліттями.  “Слідкуємо кожен день за виконанням робіт. Побачимо, чи в здатні ми хоч трохи повторити той подвиг, який зробили китайці, які за зовсім короткий період побудували лікарню. Вдячний всім друзям та кожному представнику місцевого бізнесу за долучення до ініціативи по ремонту “інфекційки”, – зазначив Карплюк.

Продовжуємо ремонт інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні.Проведено внутрішній демонтаж, ведуться фасадні роботи.Ще раз дякую кожному, хто долучився!Ми обов‘язково поборемо негаразди, а після цього хотілося б такої ж єдності у всьому.#Ірпінь #Irpin #Україна #Київщина #Приірпіння #Ирпень #Київська_область #Ukraine #місто #city #Гостомель #Ворзель #Коцюбинське #НовіОбличчя #Карплюк #коронавірус #COVID19 #епідемія #пандемія #карантин

Geplaatst door Володимир Карплюк op Zaterdag 21 maart 2020

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.