Питання реформування армії повинно стояти вище особистих амбіцій деяких політиків, – Андрій Тетерук

27 Лютого 2019

Народні депутати в умовах зовнішньої агресії проти України повинні докладати максимальних зусиль задля того, аби на законодавчому рівні реформувати сектор національної безпеки і оборони.

Про це в кулуарах парламенту заявив перший заступник керівника фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук, коментуючи вчорашнє голосування за законопроект №7549 про деякі питання реформування Збройних Сил України.

“Чому цей закон не вдалося ухвалити? Очевидно, що коли в сесійній залі не знаходиться 226 голосів, треба дивитися, яка фракція і як їх давала. Така позиція деяких парламентарів з мого боку викликає категоричне засудження. Адже попри всі випробування, які нас супроводжують з 2014 року, “Народний фронт” завжди декларує свою позицію як державницьку”, – заявив парламентар.

Він також зазначив, що голосування фракції завжди було визначальним для того, як взагалі мають проводитися голосування.

“Ми зараз намагаємося консолідувати ті політичні сили, які навіть відмовляються голосувати за законопроекти щодо реформування сектору безпеки і оборони. Неможливо зараз ставити власні амбіції вище реформування нашої армії”, – підсумував Тетерук.

Прес-служба ПП “Народний фронт”

Bookmark the permalink.

Comments are closed